> > 128-pierwsza-rocznica-otwarcia-senior-residence.html

 PIERWSZA ROCZNICA OTWARCIA SENIOR RESIDENCE

23 kwietnia 2015 roku nasz Dom, pracownicy i pomieszczenia pięknie przygotowane do uroczystości z okazji Pierwszej Rocznicy otwarcia Senior Residence. Przed godziną 10:00 zaczęli pojawiać się pierwsi Goście. Zaszczycili nas swoja obecnością między innymi Prezydent Miasta Katowice Marcin Krupa oraz prezydenci sąsiednich miast, Dyrektor Fundacji Laurentius Ewa Kordaczuk, Adrian Gładysz z Diakonii Neuendettelsau, Krzysztof Lasoń z Millenium Inwestycje oraz przedstawiciele Kościoła Katolickiego jak i Ewangelickiego.

Obchody obejmowały Nabożeństwo Ekumeniczne wraz z pięknym śpiewem chóru z Parafii Ewangelicko – Augsburskiej w Katowicach, podziękowania Pani Dyrektor Elżbiety Grzeczki oraz Pani Kierownik Marii Szmyry oraz przemówienia Gości. Następnie wysłuchaliśmy znakomitego występu kwintetu smyczkowego. Na zakończenie wszyscy obecni zaproszeni zostali na lamkę szampana oraz obiad, przekąski i piękny tort. Poczęstunek przygotowany był przez naszą kuchnię przy życzliwości sponsorów oraz wspaniałą firmę Vanilla, która podarowała nam efektowny tort.

Wkraczamy teraz w kolejny rok działalności, z nadzieją, że wszystkie składane nam życzenia się spełnią i że Dom funkcjonował będzie jeszcze lepiej, co będzie dawało więcej satysfakcji jego Mieszkańcom i Pracownikom.

W dniu 23 kwietnia 2015 roku tuż po Uroczystych Obchodach Pierwszej rocznicy otwarcia Senior Residence nasz dom został otwarty dla zwiedzających. Chcieliśmy zainteresować kolejne osoby naszą ofertą. Przybyli goście mieli okazję zobaczyć jak wygląda grupa mieszkalna, z jakich udogodnień mieliby szansę korzystać oni sami lub ich Najbliżsi.

W trakcie tego Dnia można było skorzystać z badań kontrolnych w kierunku zaburzeń pamięci, testów kontrolnych w kierunku choroby Alzheimera, a także pomiarów ciśnienia krwi aparatem wykrywającym migotanie przedsionków formy Microlife. 40 osób poddało się tym badaniom. Ponadto  można było skontrolować poziom glukozy we krwi.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Senior Residence – więcej informacji na naszej stronie internetowej lub po kontakcie z pracownikami

Zapraszamy do galerii