> > 212-przygotowania-do-swiat-bozego-narodzenia-2015

PRZYGOTOWANIA DO ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA 2015

Aby przeżyć święta jak najlepiej tylko się da, trzeba dobrze się przygotować.

Dlatego z początkiem grudnia zawinęliśmy rękawy i daliśmy się do działania. Na grupach mieszkalnych zaczęły unosić się zapachy wypiekanych pierników, Mieszkańcy z uśmiechem na twarzy wyrabiali ciasto by dzień później wycinać misterne wzory kojarzące się z tym świątecznym czasem.

Gdy pierniki pięknie wyrosły, odwiedziły nas dzieci z Mundo Marino, aby wspólnie z Seniorami przyozdobić pachnące łakocie. Praca pracą, ale uciecha jaka z niej wypływała była olbrzymia.

W naszym domu roznosiły się zapachy i gwarny śmiech, w końcu przyszedł czas na zadbanie o odpowiedni wystrój. Grupy mieszkalne powoli zaczęły wypełniać się świątecznymi dekoracjami, niektóre z ozdób stworzyliśmy wraz z Mieszkańcami, aby cieszyły oczy nasze i naszych gości. W tak przygotowanych pomieszczeniach stanęły choinki, które każda grupa mieszkalna przyozdobiła sama, dzięki czemu drzewka były różne , indywidualne a jednocześnie równie piękne.

W tym wyjątkowym czasie urodziny obchodziła też Nasza Pani Dyrektor Elżbieta Grzeczka, co było kolejną okazją do radości i świętowania, w ciepłej już Bożonarodzeniowej atmosferze.

Zapraszamy do galerii