> Personel

praca slonce

 

 

Ten ładny Dom Seniora nie byłby atrakcyjny, gdyby nie miły i profesjonalny personel. W Senior Residence opieka dostosowana jest do indywidualnych potrzeb i możliwości Mieszkańców.

Nad Mieszkańcami opiekę sprawuje personel odpowiednio przygotowany i przeszkolony przez profesjonalistów z Diakonii Neuendettelsau. Opiekun Osób Starszych, Pielęgniarki i Pielęgniarze, Asystenci Opiekunów, Terapeuci Zajęciowi, Rehabilitanci, Pracownicy administracyjni, personel kuchni z Szefem na czele, Dietetyk – wszyscy pracownicy czuwają nad Mieszkańcami, aby pobyt w Domu Pomocy Społecznej Senior Residence sprawiał im jak największą satysfakcję.

Działania terapeutyczne skierowane są na łagodzenie dolegliwości psychosomatycznych oraz utrzymywanie sprawności fizycznej i umysłowej pensjonariuszy. Ważnym celem jest również przeciwdziałanie samotności i izolacji oraz wspieranie i rozwijanie zainteresowań.

Poznajcie Naszą Załogę

krzyzowka

Dom Seniora i Placówka Świadcząca Całodobową Opiekę Senior Residence to nie tylko mury, to przede wszystkim mieszkańcy, których wspiera wykwalifikowany personel. Dziś pragniemy Państwu przedstawić Naszych Terapeutów Zajęciowych.
Terapeuci Zajęciowi: Gosia z Panem Nilsenem oraz Patrycja i Renata.

Malgosi i nilsenterap 1Terap 2

IMG 4420

Terapeuta Zajęciowy: Barbara Stojak

 

Aby polepszać sprawność psychiczną oraz manualną naszych mieszkańców prowadzimy terapię zajęciową. Celem terapii jest integracja i aktywizacja domowników, pozwalająca na nawiązanie bliższych kontaktów, oraz stworzenie klimatu pełnego ciepła i uśmiechu.
W Domu Opieki dla Osób Starszych i Placówce Świadczącej Całodobową Opiekę Senior Residence wolny czas urozmaicamy ciekawymi zajęciami, rozwijającymi zdolności i zainteresowania naszych mieszkańców. Wprowadzamy również nowe propozycje zajęć i ciekawego spędzania wolnego czasu. W ramach terapii zajęciowej organizujemy m.in:

  • Zajęcia rekreacyjne
  • Zajęcia manualne
  • Zajęcia kulturalne
  • Zajęcia kulinarne
  • Zajęcia muzyczne
  • Zajęcia z ludoterapią
  • Zajęcia biblioterapeutyczne
  • Pracę w ogrodzie