logo1
 logo
Dostosuj:

Wszystkie osoby zainteresowane przyjęciem do Prywatnej Placówki Świadczącej Całodobową Opiekę
zapraszamy do kontaktu:

tel:     +48 32 353 58 40
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

lub zapraszamy do odwiedzenia placówki od poniedziałku do piątku od godz. 7: 30 do 14:00.
Placówka otwarta jest od 1 marca 2014.

Dysponujemy pokojami jedno- i dwuosobowymi. Najmniejszy pokój jednoosobowy ma 16 m2  i 4 m2 łazienka. Pokoje dwuosobowe  26 mi 6 m2 łazienka. Istnieje możliwość telefonicznego umówienia się na spotkanie w celu zobaczenia całego Senior Residence oraz porozmawianiu o warunkach przyjęcia i wyboru pokoju dla bliskiej osoby.

Cena pobytu w pokoju jednoosobowym wynosi 250,00 zł za dzień i 240,00 zł   za dzień w dwuosobowym. Oferujemy również pobyty krótsze (min. 7 dni) w cenie 300,00 złotych za dobę. Dodatkowy koszt stanowią lekarstwa i pieluchomajtki, jeżeli są wymagane. W cenie oferujemy 5 posiłki zgodnie z dietą, opiekę całodobową przez wykwalifikowany personel, stały kontakt  z lekarzem, rehabilitację ogólnousprawniającą, terapię zajęciową. 

 Wymaganym dokumentem do złożenia przed umieszczeniem w Placówce jest zaświadczenie lekarskie - druk przygotowany przez Senior Residence.