logo1
 logo
Dostosuj:

Komfortowy dom seniora

Nasz komfortowy dom seniora jest położony w malowniczej okolicy. Z okien roztaczają się piękne widoki, w pobliżu jest dużo miejsca na spacery oraz lokale handlowe i usługowe. Pokoje, w których mieszkają nasi podopieczni są odpowiednio wyposażone, by pensjonariusze mogli się w nich czuć jak w domu. Zadbaliśmy również o wygodę i bezpieczeństwo osób poruszających się na wózkach inwalidzkich – w całym domu nie ma żadnych progów, stopni, czy podwyższeń.

Jakie pobyty oferujemy w naszym domu seniora?

W naszym domu seniora – Senior Residence oferujemy pobyty długotrwałe dla osób schorowanych, niepełnosprawnych, czy wymagających stałej opieki. Nasi pracownicy zajmują się podopiecznymi przez całą dobę, zapewniając im komfortowe warunki wypoczynku i rehabilitację na wysokim poziomie każdego dnia.

Proponujemy również pobyty krótkotrwałe w przypadku osób, które chwilowo nie mają stałego opiekuna lub przechodzą krótkotrwałą chorobę, podczas której potrzebują pomocy przy wykonywaniu codziennych czynności.

Wszelkie kwestie dotyczące pobytu ustalamy indywidualnie przed jego rozpoczęciem z rodziną, opiekunami lub bezpośrednio z samym zainteresowanym. Niezależnie od długości okresu wizyty w naszym domu seniora, staramy się stworzyć pensjonariuszom możliwie najbardziej komfortowych warunków.