logo1
 logo
Dostosuj:

Dom pomocy społecznej

W ramach domu pomocy społecznej oferujemy całodobową opiekę pielęgnacyjną i rehabilitacyjną. Przyjmujemy osoby starsze, przewlekle chore oraz takie, które wymagają nieustannej pomocy przy wykonywaniu podstawowych, codziennych czynności.

Dlaczego warto skorzystać z oferty domu opieki społecznej?

Umieszczenie seniora w domu opieki społecznej niezależnie od długości pobytu jest bardzo korzystnym rozwiązaniem z wielu powodów. Brak czasu i natłok codziennych obowiązków wiąże się z trudnościami z kompleksową opieką nad dziadkami, czy rodzicami. W domu opieki społecznej nie tylko będą mieli do dyspozycji opiekuna niezależnie od pory dnia. Mogą liczyć również na regularny kontakt z lekarzem oraz pomoc medyczną w nagłych sytuacjach.

Seniorzy, którzy utracili sprawność fizyczną mają zapewnioną pomoc w wykonywaniu podstawowych czynności i utrzymaniu higieny osobistej. Nie można zapomnieć również o towarzystwie, którego bardzo potrzebują osoby starsze, w szczególności te, które niedawno utraciły małżonka lub małżonkę. Dom pomocy społecznej Senior Residence to miejsce, gdzie seniorzy mogą poznać osoby w podobnej sytuacji, dzięki czemu łatwiej będzie im przetrwać trudny okres. Możliwość rozmowy, czy spędzenia czasu w innej formie dostarcza rozrywki i umila dzień. Jeżeli z kolei będą senior będzie potrzebował spokoju i odpoczynku w samotności, może udać się do swojego pokoju. Warto wspomnieć również o pięknej okolicy i warunkach przyrodniczych, w których pensjonariusze mogą spędzać wolny czas.